100 yılı aşan tecrübe ve belirlediğimiz yüksek kalite standartları daima sağlıklı ve en lezzetli ürünleri üretebilmek için bizlere yol gösteriyor
Raporlar

2017 Raporu Barilla Yönetici Özeti

Çevresel etki, ekonomi, insan sağlığı ve beslenmeyle ilgili başlıkların birbiriyle yakından bağlantılı olduğu bilinen bir gerçek: Bu anlamda olumlu sonuçlar elde edilmesine dair büyük beklentiler var. Ancak genel bir projenin parça değillerse, bu yönde yapılması gereken işler bireysel tedarikçilerle hayata geçirilemez.


2030 yılında beslenme: trendler ve perspektifler

Gıda; insanlığın geçmişinde ve toplumsal davranışlarının belirlenmesinde temel rolü oynamıştır. Gıdanın öneminin yakın gelecekte azalması beklenmemektedir, ancak insanların gıda ile olan ilişkisinin farklı şekillere bürünmesi olasıdır ve toplumsal belirsizliğin hüküm sürdüğü günümüzde bu şekillerin önceden tahmin edilebilmesi zordur.


BCFN Çift Piramit Raporu: Sürdürülebilir gıda seçeneklerinin yaygınlaştırılması

Haziran 2010’da yayınlanan Çift Piramit raporunun ilk basımı ile başlattığımız çalışmanın devamında BCFN giderek eksiksiz hale gelen verilerin de yardımıyla, sadece insanların sağlığı için değil, aynı zamanda çevreyi korumak için de gıda seçimlerine dikkat etmenin önemini sergilemek üzere yürüttüğü analizi güçlendirmektedir.

 • Barilla, büyümesini her zaman insanlarının esenliğiyle ve faaliyet gösterdiği toplumlarla ilişkilendirmiştir. Barilla insanlarının günlük çalışmaları, “toplam kalite” bakış açısıyla yani lezzet ve güvenlik açısından ürünleri sürekli olarak iyileştirmenin yanı sıra insanların ve gezegenin esenliğine katkı sağlamayı amaçlamaktadır...

  Güneş Karababa'nın mesajı için tıklayınız.

 • Forum

  Barilla Gıda ve Beslenme Merkezi (BCFN) tarafından ilki 2009 yılında düzenlenen, bu yıl da beşincisi Milano’da gerçekleşecek olan Uluslararası Gıda ve Beslenme Forumu, 26-27 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

  Detay

 • Yönetici Özeti

  BCFN Çift Piramit Raporu: Sürdürülebilir gıda seçeneklerinin yaygınlaştırılması

  Detay