100 yılı aşan tecrübe ve belirlediğimiz yüksek kalite standartları daima sağlıklı ve en lezzetli ürünleri üretebilmek için bizlere yol gösteriyor
Haber Detay
06 NISAN 2018 - İstanbul

Barillanın Roger Federerli ikinci reklam filmi ekranlarda

Efsane tenisçi Roger Federer, Barilla için ikinci kez kamera karşısına geçti. Bir önceki filmde Michelin yıldızlı şef Davide Oldani ile karşı karşıya gelerek domates soslu spagetti hazırlamak için mutfakta hünerlerini sergileyen Federer'in yeni filmi ABD Açık Tenis Turnuvası nedeniyle bu kez New York'ta geçiyor. Çiçeği burnunda makarna ustası, yeni reklam filminde Oldani'den öğrendikleriyle arkadaşları için pesto Genovese soslu Linguine hazırladı.

Küresel gıda lideri Barilla, marka yüzü Roger Federer ile çektiği ikinci reklam filmini yayımladı. İlk filmde çırak rolünde dünyaca ünlü şef Davide Oldani karşısında kortlar yerine mutfakta kıyasıya yarışan İsviçreli şampiyon, yeni macerasında bu kez hünerlerini arkadaşları için sergiledi.

Beş kez şampiyon olduğu ABD Açık Tenis Turnuvası için New York’a uçan efsane tenisçi, Oldani’den öğrendiklerini kendi tarifi ile yorumladı. Çiçeği burnunda makarna ustası, Barilla Pesto Genovese sos ile arkadaşları için lezzetli bir pesto soslu Linguine makarna hazırladı.

Birbirinden farklı onlarca tarifin ana malzemesini oluşturan Barilla Pesto Genovese sos için hazırlanan yeni kampanyanın yönetmen koltuğunda Amerikalı Marc Hoffman yer aldı. Barilla’nın yeni kampanyası Türkiye’de mayıs ayı sonuna kadar TV’de, YouTube’da ve sosyal medyada; yıl boyunca da Asya'dan Amerika'ya kadar 40 ülkede yayımlanacak. Küçüklüğünden beri mönüsünden eksik etmediği makarna sayesinde, 36 yaşında hala dünya tenisinin zirvesinde olan ve mutfakta da leziz işlere imza atan Roger Federer’li Barilla reklamı, 72andSunny Amsterdam imzasını taşıyor.

Barilla Roger Federer Masters of Pasta Reklam Filmi Linki: https://www.youtube.com/watch?v=5GVtc23fOEE