100 yılı aşan tecrübe ve belirlediğimiz yüksek kalite standartları daima sağlıklı ve en lezzetli ürünleri üretebilmek için bizlere yol gösteriyor
Haberler ve Basın Bültenleri
02 MAYIS 2018 - İstanbul

Küresel bir endişe olan gıda sürdürülebilirliğinde en önemli destekçimiz medya

Bu yıl yeni bölümlerle kapsamı genişletilen yarışmanın "Multimedya" kategorisine gazeteciler, film yapımcıları ve fotoğrafçıların yanı sıra radyocular 31 Mayıs 2018 tarihine kadar başvurabilecek. Kazananın 10 bin euro ile ödüllendirileceği yarışmanın sonuçları BCFN'in 9'uncu Uluslararası Gıda ve Beslenme Forumu'nda açıklanacak.

Detay


02 MAYIS 2018 - İstanbul

Barilla, gençlerle buğdayın makarnaya dönüşüm hikayesini paylaştı

Gastronomi camiasının merakla beklediği Ulusal Aşçılık Kampı, küresel gıda lideri Barilla’nın desteği ile kapılarını açtı. Aşçılık Okulu Mezunları Derneği’nin (AŞOMDER) “Daha güçlü bir aşçılık için!” sloganıyla 4'üncüsünü düzenlediği organizasyonun ilk günü Barilla, Türkiye’nin dört bir yanından katılan genç şefler için düzenlediği "Makarna Konferansı" ile buğdayın makarnaya dönüşüm hikayesini paylaştı.

Detay


06 NISAN 2018 - İstanbul

Barillanın Roger Federerli ikinci reklam filmi ekranlarda

Efsane tenisçi Roger Federer, Barilla için ikinci kez kamera karşısına geçti. Bir önceki filmde Michelin yıldızlı şef Davide Oldani ile karşı karşıya gelerek domates soslu spagetti hazırlamak için mutfakta hünerlerini sergileyen Federer'in yeni filmi ABD Açık Tenis Turnuvası nedeniyle bu kez New York'ta geçiyor. Çiçeği burnunda makarna ustası, yeni reklam filminde Oldani'den öğrendikleriyle arkadaşları için pesto Genovese soslu Linguine hazırladı.

Detay


03 NISAN 2018 - İstanbul

Barilla İtalyan Lezzetleri Atölyesi eğitimleri ile Türkiye yi dolaşmaya devam ediyor

Küresel gıda lideri Barilla, genç şef adaylarıyla buluşmaya devam ediyor.

Detay


15 OCAK 2018 - İstanbul

Roger Federer Michelin yıldızlı şef Davide Oldanie karşı

Tenisin büyük şampiyonu Roger Federer raketini bir kenara bırakarak, Michelin yıldızlı şef Davide Oldani ile leziz bir domates soslu spagetti hazırlamak için mutfakta hünerlerini sergiledi. Barilla'nın yeni reklam kampanyasında kamera karşısına geçen iki ustanın yemek yapma yarışı, Türkiye’de de yayınlanmaya başladı.

Detay


03 OCAK 2018 - İstanbul

Gıda Sürdürülebilirliği Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu

Barilla Gıda ve Beslenme Vakfı (BCFN) ile Thomson Reuters Vakfı'nın geleceğimizi tehdit eden gıda ve beslenme konusuna ışık tutmak için başlattığı "Gıda Sürdürülebilirliği Medya Ödülleri" sahiplerini buldu. Basın, video ve fotoğrafçılık olmak üzere üç ana kategoride düzenlenen yarışmaya 72 ülkeden 500'ü aşkın gazeteci, fotoğrafçı ve film yapımcısı başvurdu.

Detay

  • Haber Yılı