100 yılı aşan tecrübe ve belirlediğimiz yüksek kalite standartları daima sağlıklı ve en lezzetli ürünleri üretebilmek için bizlere yol gösteriyor
Markalar

BARILLA HAKKINDA

Dünya’nın 1 numaralı makarna markası.

İtalyan mutfağının temsilcisi Barilla, özel olarak ekilen “Svevo” durum buğdayı ve özel üretim teknolojileri sayesinde tüm Dünya’nın beğenisini kazanmıştır.

Türkiye’de Klasik çeşitleri, İtalyan Mutfağının özel lezzetlerinden oluşan La Collezione serisi, tam buğday makarnası Integrale, birbirinden lezzetli makarna sosları ve çocuklar için üretilen Piccolini makarna serisi ile sevenleri ile buluşmaktadır.
www.barilla.com.tr

FİLİZ HAKKINDA

Filiz Türkiye’nin özenle seçilmiş durum buğdayından yüksek teknoloji ile üretilir. Hamurlaşmaz, birbirine yapışmaz, her yapıldığında mükemmel sonuç verir. Sağlıklı beslenmek isteyen ve lezzetten ödün vermeyen ailelerin sofralarından Filiz eksik olmaz.

Filiz, tüm çeşitleri ile ailedeki herkes tarafından çok sevilir, afiyetle yenir. O yüzden Filiz sofralarda bir gelenektir, Türkiye’nin vazgeçilmez lezzetidir.

Filiz, tüketici talep ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak, farklı makarna çeşitlerini Türk tüketicisine sunar. Kepekli makarna, yumurtalı makarna gibi ilklere imza atan şirket Filiz markasıyla, arasında şehriyelerin de bulunduğu toplam 18 çeşidin yanı sıra Filiz kepekli, Filiz yumurtalı, Filiz sebzeli ve Filiz vitaminli makarna çeşitleriyle tüketicisiyle buluşmaktadır.
www.filizmakarna.com.tr

WASA HAKKINDA

Her öğünde ya da canınız atıştırmak istediğinde Wasa...

Wasa, doğal yöntemlerle ve işlenmemiş tam tahıldan üretilir. Wasa ürünleri, vücudun ihtiyacı olan lif ve minareller yönünden zengin olup; yağ, şeker ve kalori oranları benzerlerine göre düşüktür.

Ara öğünlerde atıştırmak istediğiniz her zaman Wasa sandwich ve Wasa Crisp’n Cereals Bar’ı, ana öğün ve kahvaltılarda doyurucu menüler yaratan gevrek ekmekler ile sağlık ve lezzeti keşfedin, iyi yiyerek iyi bir yaşama kavuşun.
Daha fazla bilgi için tıklayınız

GRAN PAVESİ HAKKINDA

Tüm içeriği doğal malzemelerden oluşan , Akdeniz’in nefis lezzetlerini damağınıza taşıyan her an atıştırabileceğiniz hafif ve sağlıklı krakerlerdir.
Zeytinli ve domatesli çeşitleri ile tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır.