100 yılı aşan tecrübe ve belirlediğimiz yüksek kalite standartları daima sağlıklı ve en lezzetli ürünleri üretebilmek için bizlere yol gösteriyor
Barilla'lı Olmak

“Hergün daha umutlu bir geleceğe uyanmak. Emeğinin karşılığını almak, dünyaya farklı tatlar sunmanın hazzını yaşamak ve bu dünyaya bir değer katıyorum diyebilmektir”
Emrullah Sivri – Tedarik Zinciri

‘’Bu kadar kaliteli ve lezzetli bir markanın hem üretici takımının bir neferi olmak , hem de sadık tüketicisi olmaktan gurur duyuyorum.”
“Barilla’lı olmak bir onurdur “
“Bu aileye mensup olduğum için içimdeki mutluluk her geçen gün biraz daha büyüyor “
Jülide Arıkan – Satınalma ve Yan Ürün Satış

Barilla’lı olmak
Hayattan tat aldığımız anları yaşatan harika bir durum. 100 defa hayata gelsem 100 defa yaşamak isteyeceğim bir şey.
Aytaç Köksal – Satınalma ve Yan Ürün Satış

Barilla çalışanı olmanın farkını her zaman hissediyorum bu çok mutluluk verici ve çok özel. Böyle güçlü bir ailenin ferdi olmak, böyle güzel ekiple beraber olmak herkeze nasip olmaz ben şanslı biriyim.
Harun Arslanbaşı – Ulusal Satış

Dünyada makarna denilince ilk akla gelen ve büyük bir aile olan Barillada calışmak, son derece gurur verici benim için. Yaklaşık 3 yıldır çalıştığım bu ailede kazandığım dostluklar ve arkadaşlıkların yanısıra, kazandığım bilgi birikimimin tamamını buraya borçluyum.Yaşamımda en güzel sayfalardan biri olarak kalacağından emin olduğum Barilla Gidanın bir parcası olmaktan gerçekten cok mutluyum.
Fatih Ulusoy – Lojistik

Barilla’lı olmak
“Barilla makarna tadında bir hayat yaşamaktır”
Barilla’lı olmak
Lezzetlidir.
Barış Derin – Ulusal Satış

Barilla’lı olmak,
Büyük bir ailenin mensubu olmak ve bu aileyi oluşturan tüm bireylerin gücünü ve desteğini yanında hissetmektir.
Ayşe Gültekin – İletişim Merkezi

İlk başladığım günden bugüne keyifle çalışıyorum.Çünkü insanlar arasındaki yapıcı diyaloglar ve yardımlaşmalar ,işimi daha iyi yapmam için yön veriyor. Barilla’lı olmak bence ayrıcalık neden mi? Tecrübeyle kaliteyi birleştiren Markayı doğru bir şekilde yansıtmak ayrıcalıktır.Barilla’lı olmaktan mutluluk duyuyorum.
Ali Haydar Uslu – Ulusal Satış